Výsledky Zimného sústredenia mladých hasičov 2019

V sobotu 23. marca 2019 sa v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke konal už 17. ročník Zimného sústredenia mladých hasičov, ktorého sa zúčastnilo dokopy 13 hasičských družstiev z Oravy, Liptova, ale aj z južného Slovenska.

V kategórii chlapcov výhodu domáceho prostredia opäť zúžitkovali domáci hasiči z Likavky, ktorí s veľkým predstihom zvíťazili vo svojej kategórii pred druhými chlapcami z Hladovky a tretím družstvom chlapcov z Vasiľova.
V kategórii dievčat si najlepšie počínali dievčatá zo Základnej školy Semerovo pred DHZ Lipt.Lúžna a dievčatami z Čimhovej.

Kompletné výsledky zo súťaže si môžete pozrieť v prílohe.

Už teraz sa tešíme na jesenné kolo seriálu “Čo páli, to uhasíme – spoločne proti nude a pre hľadanie pozitívnych hodnôt v nás.”