Výsledky Zimného sústredenia 2015

V sobotu 21. marca 2015 likavskí hasiči už po 13-krát hostili družstvá mladých hasičov z blízkeho i vzdialenejšieho okolia v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likave na XIII. ročníku Zimného sústredenia mladých hasičov. Sedemnásť družstiev po 10 členov – dokopy teda 170 detí – naplnilo telocvičňu krikom a vzájomným povzbudzovaním. S radosťou sme privítali aj úplne nové družstvo dievčat z DHZ Gbeľany, ktoré v Likavke súťažilo po prvý krát.
So svojimi výkonmi boli mladí hasiči a ich tréneri spokojní niektorí viac, iní menej. Dôležité je, že všetci odchádzali s radosťou, zdraví a spokojní. No najviac sa určite tešili tí, ktorí si domov odnášali vzácne pohárové trofeje a krásne medaily. Z kategórie chlapcov to boli DHZ Šuňava, domáci chlapci z Likavky a priatelia strazaci z OSP Bystra (PL). V kategórii dievčat sa najlepšie darilo našim dievčatám z Likavky, pred DHZ Vasiľovom a tretím DHZ Šuňava.
Dievčatá z Likavky sa svojim výkonom stali aj absolútnym víťazom s najlepším výsledným časom zo všetkých súťažných družstiev.
Konečnú výslednú tabuľku nájdete v prílohe.