Najväčší úspech likavských hasičov – medaila z národného kola!!!

Úspech sa dostaví až po tvrdom tréningu, chcení a dobrej motivácii. A ak sa šťastena neotočí chrbtom, vtedy sa musia hodiny driny, odriekaní a sebazaprenia pretaviť do skvelého výsledku… Dievčatá, hasičky z Likavky o tom už vedia, keď na svojej už 4. účasti na celoštátnom kole hry Plameň, 4.-5.7.2014 v Hurbanove konečne vybojovali medailovú pozíciu, a to úžasné 3.MIESTO! S výsledným časom štafety 78,86sek. a požiarneho útoku s prekážkami CTIF 47,88 sek. (všetky pokusy bez trestných bodov), po početných tréningoch a skvelej práci hlavne zo strany dievčat a trénerov a s veľkou podporou celého zboru a našej malebnej dedinky, sa likavským hasičom konečne splnil sen o medaile z najvyššej detskej súťaže na Slovensku. A ako to už u nás býva zvykom, dievčatá vyhrali dokonca aj táborovú olympiádu (ako vždy pri všetkých 4 účastiach na tejto najvyššej súťaži) a cenu Komplexnej centrálnej záchrannej služby v Gabčíkove za najkrajšie pochodovanie na otváracom ceremoniáli a najlepšie správanie. Tieto 2 dni boli pre celý 13-členný tím vyvrcholením tejto sezóny, a s vrúcnymi prianiami zo strany rozhodcov, trénerov ostatných družstiev a prezidenta DPO SR sa DHZ Likavka bude každým dňom čoraz viac snažiť o ďalšie hasičské úspechy.

Ďakujeme celému dievčenskému tímu za skvelú a úspešnú reprezentáciu nielen seba, ale aj DHZ Likavka a obce Likavka. Samozrejme obrovská vďaka trénerom (Rastislav Kudlička, Kristína Brtková, Vladimír Brtko) za hodiny času pri trénovaní, volení stratégie, hľadaní najvhodnejšieho obsadenia družstva a najmä za úžasnú trpezlivosť. Vďaka patrí samozrejme aj rodinám detí, veď veľmi časté tréningy oberali rodiny o čas, ktorý mohli stráviť so svojimi ratolesťami…

ĎAKUJEME a BLAHOŽELÁME !!!