Bravčové hody 2023

Sobota 11.februára 2023 po trojročnej nútenej prestávke patrila v Likavke opäť hasičskému plesu Bravčové hody – tento ročník bol jubilejný desiaty.

V sále Kultúrneho domu v Likavke sme privítali zábavychtivých hostí už tradične hasičskou sirénou a po krátkom privítaní predsedom nášho zboru a po príhovore starostu obce sa začala tá pravá zábava. Po vynikajúcej zabíjačkovej večeri a krátkom kultúrnom programe prišla na rad naozaj bohatá tombola a potom už do skorých ranných hodín nerušená zábava od skvelej hudobnej skupiny LEGO.

Veríme, že všetci hostia odchádzali domov vytancovaní, najedení a spokojní a takto o rok sa vidíme na ďalšom ročníku tohto úžasného podujatia.

Vrúcne ďakujeme všetkým našim členom, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zapojili do príprav a priebehu akcie. Ďakujeme hosťom, ktorí kúpou vstupenky a tomboly prispeli na ďalšiu činnosť nášho zboru a v neposlednom rade ďakujeme všetkým sponzorom, ktorí ochotne a štedro prispeli do tomboly.