Výsledky z XII. ročníka Hasičského viacboja v Likavke

V sobotu 12.10.2019 sa po presunutí súťaže z pôvodného termínu konal počas slnkom zaliateho dňa už XII. ročník Hasičského viacboja v Likavke. 
Tento cca 3 kilometre dlhý branný pretek v lesnom teréne s 9 disciplínami sa teší už tradičnej obľube najmä družstiev z Oravy, ale nechýbali ani stálice zo ZŠ Semerovo, takisto družstvá z ružomberského okresu a v neposlednom rade aj naši priatelia stražaci z OSP Bystrá z Poľska.

V tohtoročnej silnej konkurencii až 25 súťažných družstiev si najlepšie počínali dievčatá z Hladovky a v chlapčenskej kategórii prvenstvo patrilo opäť domácim hasičom z Likavky, ktorí taktiež po zrátaní časov z Hasičského viacboja a Zimného sústredenia mladých hasičov obhájili aj Putovný pohár.

Výsledkovú listinu zo súťaže nájdete v prílohe.

Ďakujeme všetkým zúčastneným družstvám, ich vedúcim a trénerom ale aj mnohým rodičom, ktorí prišli podporiť svojich malých športovcov.