Výsledky XV. ročníka Memoriálu Štefana Rišu

Posledná júnová sobota sa v Likavke opäť už po 15. krát niesla v hasičskom duchu. Po ročnej pauze likavskí hasiči zorganizovali opäť peknú akciu – Memoriál Štefana Rišu, v ktorom si tento rok zmeralo sily 7 mužských a 3 ženské družstvá v dvoch disciplínach hasičského útoku: v prvom pokuse sa každé družstvo muselo popasovať s čerpaním vody z miestneho potoka, s rozhadzovaním hadíc a s prekonaním prekážok. V druhom pokuse v takzvanom “hurá systéme” sa ukázala rýchlosť a zohratosť každého tímu.
Každý predvedený požiarny útok skončil riadne hodnotený, bez väčších zaváhaní… ale vyhrať mohol len jeden, a to presne ten, ktorého výsledný súčet časov z obidvoch disciplín bol najmenší.  
Výhodu domáceho prostredia a znalosť trate i prekážok opäť dôkladne zúročili domáci hasiči z Likavky, keď v ženskej kategórii likavské hasičky pokorili obidve konkurenčné družstvá a v mužskej kategórii opäť likavskí “muži 1” obsadili prvú priečku, “juniori” skončili na peknom treťom mieste a “ULEJáci” na výbornom štvrtom mieste.

Ďakujeme všetkým zúčastneným hasičským družstvám za účasť na tohtoročnej súťaži.

Konečnú výsledkovú listinu nájdete v prílohe.