Výsledky hasičského viacboja 2015

V sobotu 3.10.2015 bolo na lesnej lúčke Hlivovo na úpätí Čebraťa detí ako asi ešte nikdy. Konal sa tam totiž už VIII. ročník Hasičského viacboja, ktorého sa tento rok zúčastnilo rekordných 28 družstiev z okresov Nové Zámky, Žilina, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Tvrdošín, Ružomberok a z poľskej družobnej obce Bystrá. 
V kategórii chlapcov sa najlepšie darilo domácim junákom z Likavky, ktorí skončili na prvom mieste pred dvoma družstvami chlapcov z Liesku. V kategórii dievčat boli najlepšie opäť domáce dievčatá z Likavky, druhé miesto obsadili “baby” z Babína a tretie druhé družstvo dievčat z Likavky. V súťaži o putovný pohár, kedy sa spočítavajú časy z jarného a jesenného kola, pohár po jednoročnej pauze získali na jeden rok opäť dievčatá z Likavky (putovný pohár získava na stálo družstvo, ktoré ho vyhrá trikrát za sebou alebo päťkrát prerušovane – pozn. autora).
Tento rok nám prialo výnimočne krásne počasie, deti si odskúšali novú trať po náučnom chodníku likavského urbáru, nikomu sa nič nestalo a všetci sme zažili krásny športový a zábavný deň.
Tešíme sa opäť o rok.

Výsledková listina je v prílohe.