Výsledky X. ročníka Zimného sústredenia mladých hasičov v Likavke

Sobota, 31. marca 2012, sa pre nás likavských hasičov niesla opäť v duchu súťaženia a merania síl. V telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke si svoje sily už po 10-krát zmeralo dovedna 17 súťažných družstiev po 10 detí v troch súťažných disciplínach prispôsobených na halové podmienky. Tento rok medzi osvedčené tímy zavítali aj nové tváre z Liesku, Sučian, Párnice a Trnového. V silnej konkurencii napokon najlepšie obstáli v chlapčenskej kategórii už tradične mladí hasiči z Púchova, za nimi domáci chlapci z Likavky a tretie miesto patrilo DHZ Lipt. Lúžna. V kategórii dievčat si najlepšie viedli domáce dievčatá z Likavky, za nimi DHZ Vasiľov a Černová. V boji o putovný pohár môžu všetky zúčastnené tímy zabojovať na jesennom kole pod hradom Likava. Veríme, že hasičské družstvá z Likavky ukážu svoju silu a po tretí krát získajú veľký putovný pohár, ktorý by už natrvalo zostal u nás v Likavke.