Oslavy 100. výročia založenia hasičského zboru v Likavke

Dostalo sa nám veľkej pocty dožiť sa významného jubilea likavských hasičov a chceme sa o túto radosť podeliť aj s vami. Preto nám dovoľte pozvať vás na oslavy 100. výročia založenia hasičského zboru v Likavke, ktoré sa budú konať v dňoch 3.- 4. septembra 2011.historicka striekacka

Sobota 3.9. bude športovo-prezentačným dňom, kedy si návštevníci budú môcť pozrieť výstavu historickej techniky, ponúkneme ukážky hasenia s historickými striekačkami i modernou hasičskou technikou, profesionálni hasiči v súčinnosti so záchranármi predvedú ukážky záchrany osôb pri autonehode, policajné zložky a psovodi budú prezentovať svoju prácu. Okrem toho sme pripravili pre divákov a deti mnohé súťaže a atrakcie. Od skorého rána sa môžete zúčastniť pravej dedinskej zabíjačky a ochutnať zabíjačkové špeciality. Pre každého Likavčana bude pripravený chutný guláš zadarmo. O 15-tej hodine sa môžete zabaviť pri vystúpení dievčenskej country skupiny DAILY, po ktorej bude žrebovanie bohatej tomboly. Večer sa presunieme do Kultúrneho domu na batôžkovú zábavu až do rána.

Nedeľa 4.9. bude slávnostným dňom hasičov, ktorý začneme spoločnou slávnostnou svätou omšou vo farskom kostole a pokračovať bude slávnostným zasadnutím v Kultúrnom dome, na ktoré prijal pozvanie i prezident Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR.Veríme, že počasie bude oslavám priať a svojou účasťou na podujatí odmeníte naše úsilie a darujete tak likavským hasičom ten najkrajší darček k ich výročiu.

Tešíme sa na vás už teraz.

Zároveň pozývame hasičské družstvá s PPS-8 na pohárovú súťaž.