IV. ročník Hasičského viacboja

Krásne jesenné sobotné dopoludnie sa nieslo v duchu súťaživosti v hasičskom viacboji mladých hasičov na amfiteátri pod hradom Likava. 15 zúčastnených hasičských družstiev  si meralo sily v brannom preteku, pri ktorom na deviatich stanovištiach súťažili v streľbe zo vzduchovky a paintbalovej zbrane, v hode granátom, v zhadzovaní hasičských kolkov…

Najrýchlejším družstvom s najmenej trestnými bodmi boli naše dievčatá z Likavky, ktoré svojim super výkonom predbehli aj silných chlapcov z Púchova, favoritov súťaže.

Družstvá, ktoré sa na jar zúčastnili prvého kola súťaže “Čo páli to uhasíme – spoločne proti nude a pre hľadanie pozitívnych hodnôt v nás” súťažili už po druhýkrát aj o putovný pohár, kedy sa spočítali časy z oboch kôl. I tu družstvo dievčat z Likavky obhájilo putovný pohár… ak sa im to podarí aj budúci rok, tak táto vzácna trofej zostane už u nás.

Kompletné výsledky súťaže nájdete v prílohe.