Výsledky X. ročníka Hasičského viacboja v Likavke

Krásna slnečná sobota 30. septembra 2017 patrila už po desiaty krát súťaženiachtivým mladým hasičom, ktorí sa stretli na lesnej čistinke Hlivovo na vrchu Čebrať v Likavke.
9 súťažných disciplín počas ťažkého, približne 3-kilometrového behu v prírodnom prostredí absolvovalo 18 päťčlenných družstiev prevažne z Oravy, Liptova, ale aj vzdialeného Semerova a zahraničného poľského hasičského zboru OSP Bystra.

Rozmočený a blatistý terén nakoniec narobil najmenšie problémy kategórii dievčat domácemu družstvu z Likavky, ktoré skončilo na prvom mieste pred súpermi z Vasiľova a Babína. V kategórii chlapcov sa najlepšie darilo družstvu z Vasiľova, na druhom mieste sa umiestnili chlapci z Hladovky a tretie miesto patrilo domácemu družstvu chlapcov z Likavky.

Zaujímavé disciplíny, šport, krásne prírodné prostredie ale najmä už niekoľkoročné kamarátstva boli opäť zárukou príjemne strávenej hasičskej soboty.

V prílohe nájdete výsledkovú listinu zo súťaže.