Vyhodnotenie Zimného sústredenia 2023

V sobotu 22. apríla 2023 ožila telocvičňa Základnej školy s materskou školou v Likavke opäť, po troch rokoch nútenej koronovej prestávky, čulým ruchom a povzbudzovaním mladých hasičov nielen z okresu Ružomberok, ale aj dlhoročných priateľov zo ZŠ Semerovo (okres Nové Zámky), mladých hasičov z oravskej Čimhovej, ale aj zo Sielnice pri Zvolene. Spolu 12 súťažných družstiev si po zimnej príprave zmeralo sily v klasických troch disciplínach: požiarny útok – halový variant, štafeta dvojíc a uzlová štafeta. V dievčenskej kategórii súťažili len dve družstvá z DHZ Liptovské Revúce, a preto obidva poháre putovali zaslúžene tam. V kategórii chlapcov sa najlepšie darilo športovcom zo ZŠ Semerovo, na druhom mieste skončili chlapci z domáceho DHZ Likavka a pohár za tretie miesto putoval do DHZ Liptovská Osada.

Teší nás, že mladí hasiči takto mohli zúročiť svoje snaženie a tréningy, pripraviť sa tak ešte lepšie na letnú súťažnú sezónu, ale najmä že sa opäť spolu mohli stretnúť, zabaviť sa a zažiť tú pravú súťažnú atmosféru. Veríme, že sa vidíme opäť pri jesennej časti súťaže Hasičský viacboj.

V prílohe prikladáme výsledkovú listinu zo súťaže…